Diş Beyazlatma Fiyatları

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş Beyazlatma Fiyatları Öğrenmek için doğru yerdesiniz.

 

İzmit Estetik Gülüş Tasarımı, duruş ve gülüş esnasın da diş çene ve gülüşün kişinin ağız ve çene yapısına uygun olup olmama durumuna ve estetize bir şekilde olma durumuna verilen addır.  Gülüş tasarımında tek tip bir tedavi biçimi yoktur. Kişinin ihtiyacı olan gülüş tasarımını farklı kurallar uygulayarak yapılması gerekmektedir. Dişlerde eksik varsa eksik dişin takılması veya çarpık dişlerin ortodontik tedaviyle düzeltilmesi diş eti çekilmesi gibi sorunlar birçok farklı müdahale gerekebilir. Ancak gülüş tasarımında tüm süreç en başından planlanır ve sürecin başındaki tedavinin sonucu demo olarak gösterilir.

Hastanın problemlerini doğru anlamak içinse ona en uygun tedavi planını disiplinlerin çalışma alanını da ortaya koymak diş hekiminin görevidir.

Kanal Tedavisi Süresi?  Diş, dıştan içe doğru; mine, dentin ve pulpa olmak üzere 3 maddeden oluşur.   Dişin merkezindeki  boşluğa da kök kanalı denir. Pulpa kök kanalı içindeki yumuşak dokudur. Bu doku, dişi besleyen kan damarları ve sinirler açısından zengindir.

Kanal Tedavisi Süresi?

Kanal tedavisi sonrasında uyuşan dişinize ve dudağınıza zarar vermeyin

Kanal tedavisi sonrası 2 saat besin tüketmeyin

Sert besinler tüketmeyin.

Doktorun verdiği ilaçları ihmal etmeyin

İmplant Tedavisi Fiyatları

Diş ve Diş Eti hastalıkları ağızda biriken bakterilerin diş minesinde oluşturduğu plaktan meydana gelmektedir.  Yetersiz diş bakımı ve fırçalama plak oluşumuna neden olan başlıca nedenlerdendir. Polikliniğimizde görevli  personellerimiz Hijyenik bir ortamda tedavilerinizin uygulanması amacı ile gün içinde sürekli olarak dezenfekte işlemi uygulamaktadır. Görevli hekimlerimiz tedavi sonrasında nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve ağız ve diş sağlığınız konusunda nelerden kaçınmanız gerektiğini sizlere detaylı bir şekilde iletmektedir.

Ağız ve diş sağlığı için; kişisel olarak mutlaka günde iki kez dişlerimizi fırçalamamız gerekmektedir. Ağız sağlığının en önemli faktörlerinden biri diş fırçalamaktır. Altı ayda bir profesyonel hekim kontrolü yapılması da başlıca faktörlerden bir tanesidir.

Zirkonuyum Kaplama Tedavi Süresi

Diş kaplamaları, metal içerenler ve metal içermeyenler olarak iki gruba ayrılır. Zirkonyum diş kaplama ise dioksit alt yapısına sahip porselen diş kaplama yöntemidir.

Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş beyazlatma işlemi zaman içerisinde kullandığımız çay kahve sigara gibi asitli ürünleri kulanmamanız sonucu beyazlığını kaybeden dişlerimizin eski rengine dönüşmesidir. Zaman içerisinde dişlerin mine tabakası daha gözenekli bir yapıya dönüşür.  mine ve dentin tabakasında oluşan leke ve renkleşmelerden duyulan rahatsızlık sonucu  beyazlatma yöntemi kullanılır. Diş beyazlatmak için çoğu kişiler diş boyama, diş beyazlatma makinesi ve diş beyazlatma jeline başvurmaktadır. Bu yöntemler kesinlikle sağlıklı bir yöntem değildir.

Doğal diş beyazlatma kliniğimizde mevcut olup hiçbir şekilde doktor onayı olmadan jel boya gibi ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. En etkili diş beyazlatma yöntemi doktor kontrolünde gerçekleşmektedir

Diş Beyazlatma Fiyatları detaylı bilgi için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz

 

 

 

Menü