Kartepe Çocuk Diş Hastanesi

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kartepe Çocuk Diş Hastanesi

Kartepe Çocuk Diş Hastanesi

Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kartepe’de hastaları için en uygun tedavileri yapmaya devam etmektedir. Bize başvuran hastalarımızın öncelikli olarak şikayetleri dikkatlice dinlendikten sonra en uygun tedavi yönteminin belirlenmesi için detaylı muayene yapılmaktadır.  Alanında uzman hekimlerimiz sizler için en sağlıklı yöntemi belirlemekte ve tedavi süreçlerinizde en doğru yaklaşım ile süreci yönetmektedir. Genellikle diş tedavilerinde en zor kısım çocuk hastalarımızın tedavisidir:) Dent41 uzman kadrosu ve Tecrübeli ekibi ile bu konunun üstesinden rahatlıkla gelmektedir. Çocuk hastalarımız için özel olarak kurulan muayene kliniklerimizde onları korkutmadan eğlenceli bir şekilde tedavilerini geçirmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Çocuk kliniğimizde gerekli animasyon filmleri ve çocuklara özel olarak yapılmış bir muayenehane ile en rahat bir şekilde tadavi sonuçlandırılmaktadır.

Kartepe Çocuk Diş Hastanesi

Diş tedavi uygulamaları günümüzde çok gelişmiş durumdadır. Yani birçok farklı diş hekimliği uygulamaları vardır. Bunlardan biri de estetik diş hekimliğidir. Buradaki ana amaç kişinin gülüşünün daha güzel bir hale getirilmesi ve dişindeki problemlerin çözülmesidir.  Daha da ilerleyen durumlarda gülüş tasarımı devreye girmektedir. Burada kişinin daha düzgün ve güzel bir diş dizilimi ile gülüşünü güzelleştirmek amaçlanmaktadır.  Estetik olan kesinlikle doğal olan demektir. Doğal olan yapı kişiyi rahat ettirir ve güzel görünür. Yapılmış dişin çevredeki insanlar tarafından fark edilmemesi gerekmektedir.  Kısaca estetik diş hekimliği, diş beyazlatma, lamine diş, zirkonyum diş, implant, diş eti estetiği, protez diz gibi tedavileri bünyesinde toplayan ve sonunda estetik gülüş tasarımını meydana getiren diş hekimliği becerisidir.

Kliniğimizde alanının en uzman diş hekimlerimiz ile birlikte daha sağlıklı ve daha güzel gülüşleriniz için her zaman yanınızdayız.  Yetişkinlik döneminde diş çürümelerinin yanı sıra diş eti hastalıklarının da görülme sıklığı oldukça fazladır.  İşte bunun gibi sorunların önüne geçebilmek adına diş bakımı ve kontrollerini ihmal etmemek gerekir.

Konservatif Diş Tedavisi Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşın

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz.

Menü