Kartepe de En Memnun Kalınan Diş Poliklinikleri

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kartepe de En Memnun Kalınan Diş Poliklinikleri

Kartepe de En Memnun Kalınan Diş Poliklinikleri

Kliniğimizde alanının en uzman diş hekimlerimiz ile birlikte daha sağlıklı ve daha güzel gülüşleriniz için her zaman yanınızdayız.  Yetişkinlik döneminde diş çürümelerinin yanı sıra diş eti hastalıklarının da görülme sıklığı oldukça fazladır.  İşte bunun gibi sorunların önüne geçebilmek adına diş bakımı ve kontrollerini ihmal etmemek gerekir.

Kocaeli/Kartepe’de bulunan polikliniğimizde ağız diş ve çene cerrahımız. Çocuk diş hekimimiz, ve estetik diş hekimlerimiz ile birlikte tedavilerinizi en doğru bir şekilde yapıyoruz. Diş tedavilerinde iyi dinlenmiş bir hastalık öyküsü ve detaylı muayene hayati önem arz etmektedir. Estetik olan kesinlikle doğal olan demektir. Doğal olan yapı kişiyi rahat ettirir ve güzel görünür.

Yapılmış dişin çevredeki insanlar tarafından fark edilmemesi gerekmektedir.  Kısaca estetik diş hekimliği, diş beyazlatma, lamine diş, zirkonyum diş, implant, diş eti estetiği, protez diz gibi tedavileri bünyesinde toplayan ve sonunda estetik gülüş tasarımını meydana getiren diş hekimliği becerisidir.

Kartepe de En Memnun Kalınan Diş Poliklinikleri

Dent41 uzman kadrosu ve Tecrübeli ekibi ile bu konunun üstesinden rahatlıkla gelmektedir. Çocuk hastalarımız için özel olarak kurulan muayene kliniklerimizde onları korkutmadan eğlenceli bir şekilde tedavilerini geçirmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Çocuk kliniğimizde gerekli animasyon filmleri ve çocuklara özel olarak yapılmış bir muayenehane ile en rahat bir şekilde tadavi sonuçlandırılmaktadır.

Diş bireylerin genel sağlığını etkileyen önemli bir unsurdur. Hem beden hem de ruh sağlığı açısından önemli derecede etkisi bulunan ağız sağlığı titizlikle üzerinde durulması gereken bir konudur. Diş çürümesinin nedeni dişlere yeterince özen gösterilmemesidir.  Ağız ve dişlerin bakımı düzenli olarak yapılmadığı takdirde her geçen zaman ağızımızdaki bakteri sayısı artacaktır. Asit üreten bu bakterilerin artmasının sebepleri  değişiklik gösterir. Bazıları; yemekten sonra diş fırçalamamak, şekerli ve asitli gıda tüketimi, sigara kullanımı vb. alışkanlıklardır.  Çoğunlukla dişin sert dokusu olan mine, onun altındaki dentin kimi zamanda kök düzeyini örten sert dokunun yırtılması olayına diş çürüğü denmektedir.

Kartepe de En Memnun Kalınan Diş Poliklinikleri hakkında detaylı bilgi için.

Bizi sosyal medyadan takip edin:)

Menü