Kartepe Eksik Diş Tedavisi Uygulamaları

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kartepe Eksik Diş Tedavisi Uygulamaları

Kartepe Eksik Diş Tedavisi Uygulamaları

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezimizde Hastalarımızın memnuniyeti öncelikli olarak amacımızdır. Polikliniğimizde; oral diagnoz ve radyoloji, çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti, konservatif diş tedavisi, endodonti, pedodonti(çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji  birimlerimiz ile ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlere çözüm üretebilmekteyiz. Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği alanında uzman kadrosu ve güler yüzlü personeli ile daha sağlıklı hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenilemeye devam etmektedir.

Ağız ve diş sağlığı genetik ya da çevresel faktörler ile bozulabilmektedir. Bunun yanı sıra ağız ve diş bakımı günlük rutinler ve belirli aralıklarla yapılması gereken kontroller ile desteklenmediği sürece sorun yaşanabilmektedir. Sağlığınız için gerekli olan tüm tedavi yöntemlerini bulabileceğiniz Dent41 Ağız ve diş Sağlığı Polikliniğimizde sizlerin beklentileri ve genel sağlık durumunuza göre tedavi planlaması yapmaktayız.  Kliniğimize başvurduğunuz andan itibaren geçirdiğiniz sağlık sorununuz gerekli kontroller sonrasında belirlenmektedir. Bunun sonrasında tedavi gereksiniminize göre alanında uzman hekimimiz sizin için gerekli olan tedavi sürecini planlamaktadır.

Kartepe Eksik Diş Tedavisi Uygulamaları

Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Kocaeli özellikle Kartepe’de  koruyucu ve önleyici ağız ve diş sağlığına yönelik hastalarımızı bilgilendirmek ve hastaların diş sağlığı ile ilgili estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlara güncel teknolojileri kullanarak, güler yüzle, hijyenik ortamda, etik değerlere saygıyla ve yüksek hizmet kalitesiyle çözümler sunmak hedefindeyiz.

Polikliniğimizde görevli  personellerimiz Hijyenik bir ortamda tedavilerinizin uygulanması amacı ile gün içinde sürekli olarak dezenfekte işlemi uygulamaktadır. Görevli hekimlerimiz tedavi sonrasında nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve ağız ve diş sağlığınız konusunda nelerden kaçınmanız gerektiğini sizlere detaylı bir şekilde iletmektedir.

Ayrıca polikliniğimizde bulunan Kids kliniğimiz minik hastalarımız için özel olarak tasarlanmış ve modernize edilmiştir. Kids kliniğimizde Çocuk Diş hekimimiz minik hastalarımızın tedavilerini korkmadan, rahat ve eğlenceli bir şekilde geçirmeleri için tedavi süreçlerini en güzel şekilde yönetmektedir.

Dent41 alanının en uzman diş hekimleri ile birlikte daha sağlıklı ve daha güzel gülüşleriniz için her zaman yanınızdadır.

Kartepe Eksik Diş Tedavisi Uygulamaları hakkında detaylı bilgi için.

Bizi sosyal medyadan takip edin:)

Menü