Kartepe En İyi Çene Cerrahisi Uzmanları

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kartepe En İyi Çene Cerrahisi Uzmanları

Kartepe En İyi Çene Cerrahisi Uzmanları

Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak hastalarımızın en doğru tedaviyi almaları için çalışıyoruz. Kliniğimize başvuran hastalarımız öncelikle detaylı bir şekilde muayene edilmekte ve şikayetleri dikkatlice dinlenmektedir. Daha sonrasında  alanında uzman ekibimiz en doğru tedaviyi belirleyerek süreci başlatmaktadır. Dent41 kliniğimizde Uzman estetik diş hekimlerimiz, ortodonti uzmanımız, pedodonti uzmanımız ve çene cerrahisi uzmanımız ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Bilindiği üzere ağız ve diş sağlığı kişinin genel sağlığını etkileyen önemli bir unsurdur. Ağız ve diş sağlığımızı kaybettiğimizde fiziksel olarak başka sağlık sorunları ile karşılaşmaktayız. Bu durum sadece beden sağlığına değil psikolojik olarak da bizleri kötü etkilemektedir.  Dent41  Kartepe En İyi Çene Cerrahisi Uzmanları ile sizlerin güzel gülüşleriniz için yanınızdadır.  Kliniğimizde görevli tüm ekip arkadaşlarımız alanının en uzman kişilerden oluşmaktadır. Uzman çene cerrahımız çene problemleri, gömülü diş ve diş eksikliği problemlerinizde sizlere en kaliteli tedaviyi sunmaktadır. Özellikle 20 yaş dişleri çoğu zaman çıkmaya yer bulamamakta ve çekimi gerekmektedir. Bu ve bunun gibi sorunların çözümü için sizleri en doru adres olan Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine bekliyoruz.

Dent41 uzman ekibi ve yeni modernize kliniği ile birlikte hijyen ve sağlık kurallarını en üst seviyede tutarak sizlere hizmet vermektedir. Uzman çene cerrahımız İmplant uygulamaları ile diş eksikliği sorununuzu gidermektedir. Bilindiği üzere implantlar eksik dişin yerine yerleştirilen  yapay diş kökleridir. Bu yöntem ile bir ya da daha fazla diş eksikliği sorunu çözüme kavuşturulmaktadır.

Dent41 alanının en uzman diş hekimleri ile birlikte daha sağlıklı ve daha güzel gülüşleriniz için her zaman yanınızdadır.  Yetişkinlik döneminde diş çürümelerinin yanı sıra diş eti hastalıklarının da görülme sıklığı oldukça fazladır.  İşte bunun gibi sorunların önüne geçebilmek adına diş bakımı ve kontrollerini ihmal etmemek gerekir.

Kartepe En İyi Çene Cerrahisi Uzmanları hakkında detaylı bilgi için.

Bizi sosyal medyadan takip edin:)

Menü