Kartepe En İyi Diş Hastanesi

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kartepe En İyi Diş Hastanesi

Kartepe En İyi Diş Hastanesi

Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak hastalarımızın en doğru tedaviyi almaları için çalışıyoruz. Kliniğimize başvuran hastalarımız öncelikle detaylı bir şekilde muayene edilmekte ve şikayetleri dikkatlice dinlenmektedir. Daha sonrasında  alanında uzman ekibimiz en doğru tedaviyi belirleyerek süreci başlatmaktadır. Dent41 kliniğimizde Uzman estetik diş hekimlerimiz, ortodonti uzmanımız, pedodonti uzmanımız ve çene cerrahisi uzmanımız ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Bilindiği üzere ağız ve diş sağlığı kişinin genel sağlığını etkileyen önemli bir unsurdur. Ağız ve diş sağlığımızı kaybettiğimizde fiziksel olarak başka sağlık sorunları ile karşılaşmaktayız. Bu durum sadece beden sağlığına değil psikolojik olarak da bizleri kötü etkilemektedir.  Dent41 Kartepe En İyi Diş Hastanesi ile sizlerin güzel gülüşleriniz için yanınızdadır.  Kliniğimizde görevli tüm ekip arkadaşlarımız alanının en uzman kişilerden oluşmaktadır. Ortodonti uzmanımız düzgün diş dizilimi ve ağız yapısı için sizlere en uygun tedavi yöntemini belirleyerek tedavinizi yürütmektedir.  Dişlerimiz genetik veya başka etkenler ile çarpık ve dönük bir hal alabilmektedir. Bu gibi sorunların düzeltilmesi  için en etkili yöntem diş teli kullanımıdır. Diş teli kullanımı ile birlikte gerekli olacak tüm tedavi yöntemleri kişinin detaylı muayenesi sonrasında uzman hekim tarafından planlanmaktadır. Ortodontik problemler kişilerin en sık karşılaştıkları ağız problemleri arasında yer almaktadır. Bu ve bunun gibi sorunların çözümü için sizleri en doru adres olan Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine bekliyoruz.

Dent41 uzman ekibi ve yeni modernize kliniği ile birlikte hijyen ve sağlık kurallarını en üst seviyede tutarak sizlere hizmet vermektedir. Çocuklarımız için tasarlanan özel kliniklerde pedodonti uzmanlarımız hastalarına karşı en doğru yaklaşım ile tedavi süreçlerini yönetmektedir.  Ayrıca çocuklarımız da tedavilerinin sonunda cesaret diploması ile ödüllendirilmektedir:)

Dent41 alanının en uzman diş hekimleri ile birlikte daha sağlıklı ve daha güzel gülüşleriniz için her zaman yanınızdadır.  Yetişkinlik döneminde diş çürümelerinin yanı sıra diş eti hastalıklarının da görülme sıklığı oldukça fazladır.  İşte bunun gibi sorunların önüne geçebilmek adına diş bakımı ve kontrollerini ihmal etmemek gerekir.

Kartepe En İyi Diş Hastanesi hakkında detaylı bilgi için.

Bizi sosyal medyadan takip edin:)

Menü