Kartepe En İyi Estetik Diş Uzmanları

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kartepe En İyi Estetik Diş Uzmanları

Kartepe En İyi Estetik Diş Uzmanları

Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak hastalarımızın en doğru tedaviyi almaları için çalışıyoruz. Kliniğimize başvuran hastalarımız öncelikle detaylı bir şekilde muayene edilmekte ve şikayetleri dikkatlice dinlenmektedir. Daha sonrasında  alanında uzman ekibimiz en doğru tedaviyi belirleyerek süreci başlatmaktadır. Dent41 kliniğimizde Uzman estetik diş hekimlerimiz, ortodonti uzmanımız, pedodonti uzmanımız ve çene cerrahisi uzmanımız ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Bilindiği üzere ağız ve diş sağlığı kişinin genel sağlığını etkileyen önemli bir unsurdur. Ağız ve diş sağlığımızı kaybettiğimizde fiziksel olarak başka sağlık sorunları ile karşılaşmaktayız. Bu durum sadece beden sağlığına değil psikolojik olarak da bizleri kötü etkilemektedir.  Dent41  Kartepe En İyi Estetik Diş Uzmanları ile sizlerin güzel gülüşleriniz için yanınızdadır.  Kliniğimizde görevli tüm ekip arkadaşlarımız alanının en uzman kişilerden oluşmaktadır. Estetik diş hekimlerimiz sizler için çürük, çarpık ya da başka sorunları bulunan dişleriniz için gülüş tasarımı oluşturmaktadır. Diş beyazlatma, zirkonyum kaplama, lamine kaplama gibi teknikler ile diş diziliminiz ve gülüşleriniz daha güzel bir hale getirilmektedir. Dişlerimiz çürükler vb. nedenler ile kötü bir görünüm alabilmektedir. Bu ve bunun gibi sorunların çözümü için sizleri en doru adres olan Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine bekliyoruz.

Dent41 uzman ekibi ve yeni modernize kliniği ile birlikte hijyen ve sağlık kurallarını en üst seviyede tutarak sizlere hizmet vermektedir. Estetik diş hekimlerimiz detaylı diş muayenesi sonrasında sizlerin şikayetlerini de dikkatlice dinleyerek talepleriniz doğrultusunda tedavi sürecinizi yürütmektedir. Diş dizilimi ve güzel bir gülüş için istekleriniz ve diş yapınız doğrultusunda uygun tedavi yöntemleri uzman hekimlerimiz tarafından belirlenmektedir.

Dent41 alanının en uzman diş hekimleri ile birlikte daha sağlıklı ve daha güzel gülüşleriniz için her zaman yanınızdadır.  Yetişkinlik döneminde diş çürümelerinin yanı sıra diş eti hastalıklarının da görülme sıklığı oldukça fazladır.  İşte bunun gibi sorunların önüne geçebilmek adına diş bakımı ve kontrollerini ihmal etmemek gerekir.

Kartepe En İyi Estetik Diş Uzmanları hakkında detaylı bilgi için.

Bizi sosyal medyadan takip edin:)

Menü