Kartepe Yaprak Porselen Lamina Yapan Klinikler

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kartepe Yaprak Porselen Lamina Yapan Klinikler

Kartepe Yaprak Porselen Lamina Yapan Klinikler

Diş kliniğimizde hastalarımızın en kaliteli tedaviyi almaları için tüm ekibimiz ile birlikte çalışmalar yürütmekteyiz. Sizlerin istekleri doğrultusunda ağız ve diş sağlığınız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kliniğimizde alanının en uzman diş hekimlerimiz ile birlikte daha sağlıklı ve daha güzel gülüşleriniz için her zaman yanınızdayız.  Yetişkinlik döneminde diş çürümelerinin yanı sıra diş eti hastalıklarının da görülme sıklığı oldukça fazladır.  İşte bunun gibi sorunların önüne geçebilmek adına diş bakımı ve kontrollerini ihmal etmemek gerekir.

Ağız ve diş sağlığı bireylerin genel sağlığını etkileyen önemli bir unsurdur. Hem beden hem de ruh sağlığı açısından önemli derecede etkisi bulunan ağız sağlığı titizlikle üzerinde durulması gereken bir konudur. Diş çürümesinin nedeni dişlere yeterince özen gösterilmemesidir.  Ağız ve dişlerin bakımı düzenli olarak yapılmadığı takdirde her geçen zaman ağızımızdaki bakteri sayısı artacaktır. Asit üreten bu bakterilerin artmasının sebepleri  değişiklik gösterir. Bazıları; yemekten sonra diş fırçalamamak, şekerli ve asitli gıda tüketimi, sigara kullanımı vb. alışkanlıklardır.  Çoğunlukla dişin sert dokusu olan mine, onun altındaki dentin kimi zamanda kök düzeyini örten sert dokunun yırtılması olayına diş çürüğü denmektedir.

Diş çürükleri eğer tedavi edilmezse bir anda aşırı bir ağrı ile sizleri acil diş kliniği aramaya götürür:)

Kartepe Yaprak Porselen Lamina Yapan Klinikler

Diş tedavi uygulamaları günümüzde çok gelişmiş durumdadır. Yani birçok farklı diş hekimliği uygulamaları vardır. Bunlardan biri de estetik diş hekimliğidir. Buradaki ana amaç kişinin gülüşünün daha güzel bir hale getirilmesi ve dişindeki problemlerin çözülmesidir.  Daha da ilerleyen durumlarda gülüş tasarımı devreye girmektedir. Burada kişinin daha düzgün ve güzel bir diş dizilimi ile gülüşünü güzelleştirmek amaçlanmaktadır.  Estetik olan kesinlikle doğal olan demektir. Doğal olan yapı kişiyi rahat ettirir ve güzel görünür. Yapılmış dişin çevredeki insanlar tarafından fark edilmemesi gerekmektedir.  Kısaca estetik diş hekimliği, diş beyazlatma, lamine diş, zirkonyum diş, implant, diş eti estetiği, protez diz gibi tedavileri bünyesinde toplayan ve sonunda estetik gülüş tasarımını meydana getiren diş hekimliği becerisidir.

Kartepe Yaprak Porselen Lamina Yapan Klinikler hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşın.

Menü