Kartepe Zirkonyum Kaplama Fiyatları

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kartepe Zirkonyum Kaplama Fiyatları

Kartepe Zirkonyum Kaplama Fiyatları Öğrenmek için doğru yerdesiniz

Günümüz de diş sağlığı kadar dişlerin görünümü de çok önemlidir.  Bunun içinde diş sağlığımız ve diş görünümüz önemli olmaktadır. Farklı nedenlerden veya doğuştan bozulan dişler kişinin hem psikolojik olarak hem de sağlık olarak kötü etkilemektedir. Bu durumda hastaların yardımına        “gülüş tasarımı” yetişiyor. Her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte, gülüş estetiği de dijital olarak size sunulup önceden nasıl bir diş şeklinizin olacağını göstermesi dijital açıdan çok güzel bir gelişmedir. Genellikle 3 seansta tasarlanabilen gülüş tasarımı da hem hastaların özgüvenini yükseltip hem de sağlıklı bir diş yapısı sunmaktadır.

Gülüş tasarımının bir diğer adı da “Hollywood gülüş tasarımı” dır.  Bu tasarım hastanın yüz şekline göre doğal ve estetik görünmesini sağlar.  Gülüş tasarımı da çeşitli nedenlerden dolayı yapılmaktadır. Diş etinde ve biçim bozukluğu ya da renk problemlerin de kullanılmaktadır.

Kartepe Zirkonyum Kaplama Fiyatları

Gülüş tasarımı tedavisinin birçok aşaması da bulunmaktadır. Birinci aşama diş doktorunun hastanın beklentilerini problemlerini ve estetik ihtiyacını belirlemektedir. Bu tedavi sürecin de ise diş boyu uzatma, diş eti problemi diş beyazlatma gibi kombine olarak yapılmaktadır. İzmit gülüş tasarımı, duruş ve gülüş esnasın da diş ve çenenin kişinin ağız ve çene yapısına göre uygun olup olmama durumuna ve estetize bir şekil de olma durumuna verilen addır. Gülüş tasarımın da tek tip bir tedavi biçimidir. Kişinin ihtiyacı olan gülüş tasarımını farklı kurallar uygulayarak yapılması gerekmektedir. Dişlerde eksik varsa eksik dişin takılması veya çarpık dişlerin ortodontik tedaviyle düzeltilmesi diş eti çekilmesi gibi sorunlar birçok farklı müdahale gerekebilir. Ancak gülüş tasarımın da tüm süreç en başından planlanır ve sürecin başındaki tedavinin sonucu Demo olarak gösterilir.

Diş beyazlatma işlemi zaman içerisinde kullandığımız çay kahve sigara gibi asitli ürünleri kullanmamız sonucu beyazlığını kaybeden dişlerimizin eski rengine dönüşmesidir. Zaman içerisinde dişlerin mine tabakası daha gözenekli bir yapıya dönüşür.  mine ve dentin tabakasında oluşan leke ve renkleşmelerden duyulan rahatsızlık sonucu  beyazlatma yöntemi kullanılır. Diş beyazlatmak için çoğu kişiler diş boyama, diş beyazlatma makinesi ve diş beyazlatma jeline başvurmaktadır. Bu yöntemler kesinlikle sağlıklı bir yöntem değildir.

Doğal diş beyazlatma kliniğimizde mevcut olup hiçbir şekilde doktor onayı olmadan jel boya gibi ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. En etkili diş beyazlatma yöntemi doktor kontrolünde gerçekleşmektedir

Kartepe İmplant Tedavi Fiyatları Daha fazla bilgi için bizi takip edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü