Kartepe Zirkonyum Kaplama Yapan Poliklinikler

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kartepe Zirkonyum Kaplama Yapan Poliklinikler

Kartepe Zirkonyum Kaplama Yapan Poliklinikler

Diş Tedavi uygulamalarının her bir branşının uzmanı olan hekimlerimiz ile birlikte  hizmetinizdeyiz.  Dent41  tüm uzman hekimleri ve güler yüzlü personelleri ile birlikte hastalarının memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.  Hatalarımız polikliniğimize başvurdukları andan itibaren tüm kontrolleri yapılmaktadır. Ardından alanında uzman hekimimiz hasamızın hastalık geçmişini dikkatlice dinlemektedir. Tüm tetkikler uygulandıktan sonra hastamızın da talepleri ile tedaviye başlanmaktadır. Diş tedavilerinde gereken müdahalenin zamanında uygulanması çok önemlidir. Bu sebepten dolayı sizleri bir şikayetiniz olduğunda vakit kaybetmeden kliniğimize bekliyoruz. Polikliniğimizde ; oral diagnoz ve radyoloji(ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti(tel tedavisi), konservatif diş tedavisi(diş dolgusu), endodonti(kanal tedavisi), pedodonti(çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji(diş eti tedavisi) birimleri ile ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlere çözüm üretebilmekteyiz. Tüm uzman hekimlerimiz sağlığınızı kötü etkileyen unsurlara müdahale etmek için her zaman hazırdır. Ayrıca polikliniğimiz hafta sonları da hizmet vermekte olup sizlerin sağlığı ve mutluluğu için çalışmaktadır.

Kartepe Zirkonyum Kaplama Yapan Poliklinikler

Diş Tedavileri elbette her zaman yüksek diş ağrısı veya benzeri sebepler ile olmamaktadır. Daha öncede söylediğimiz gibi diş tedavilerinde zamanında müdahale oldukça önemli bir unsurdur.  Ağız ve diş sağlığı problemleri  çevresel faktör ve yaşam tarzı ile beraber genetik yapı ile de ilgili olabilmektedir. Eğer bir kişi alkol ve tütün ürünleri kullanıyor veya dişlerini düzenli fırçalamıyor ise dişlerde sararmalar oluşmaktadır. Bu gibi durumlarda kliniğimizde diş beyazlatma uygulamaları da uygulanmaktadır. Bir diğer örnekte ise bazı hastalarımızda küçüklükten gelen alışkanlık ile parmak emme alışkanlıkları bulunmaktadır. Bu gibi durumlar kişinin ağız yapısını kötü etkilemekte ve diş yapısını bozmaktadır. Bunu gibi durumlarda gerekli tetkiklerden sonra uygulanacak tedavi ise çeşitlilik gösterir. Polikliniğimizde şeffaf plak tedavisi ve ortodontik tedaviler ile birlikte kaplama yöntemleri de uygulanmaktadır. Estetik açıdan dişlerinizin daha güzel görünümü için zirkonyum,  lamine, porselen vb. kaplama yöntemleri uygulanarak gülüş tasarımı oluşturulmaktadır.

Kartepe Zirkonyum Kaplama Yapan Poliklinikler

Detaylı muayeneniz ve  en doğru tedavi yöntemi ile ağız ve diş sağlığınızı geri kazanmanız için sizleri polikliniğimize bekliyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bizi sosyal medyadan takip edin:)

Menü