Kocaeli de En İyi Ortodonti Uzmanları

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kocaeli de En İyi Ortodonti Uzmanları

Kocaeli de En İyi Ortodonti Uzmanları

Dent41 uzman ekibi ve yeni modernize kliniği ile birlikte hijyen ve sağlık kurallarını en üst seviyede tutarak sizlere hizmet vermektedir. Çocuklarımız için tasarlanan özel kliniklerde pedodonti uzmanlarımız hastalarına karşı en doğru yaklaşım ile tedavi süreçlerini yönetmektedir.  Ayrıca çocuklarımız da tedavilerinin sonunda cesaret diploması ile ödüllendirilmektedir:)

Ağız içi, çene ve diş yüzeyinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorunu eğer tedavi edilmez ise kişilerin beden ve ruh sağlığını da etkileyen bir unsurdur. Dişin içinde bulunan sinirler tahriş olduğunda veya bakteri ile enfekte olduğunda, apseye ve şiddetli ağrıya neden olabilmektedir. Travma uğramış dişler, kırık dişler ve çürümüş dişlerin birçoğu diş çekimini gerekli kılabilmektedir. Çarpık ve dönük dişler gerekli uygulama yapılmaz ise bir süre sonra diş minesinin zayıflaması ve gücünü kaybetmesi sebebi ile kaybedilebilmektedir. Bunun ile ilgili olarak ortodontik tedavi zamanında ve doğru uygulama ile uygulanmalıdır. Ortodontik tedavi sadece diş teli tedavisi değildir. Ortodonti; çene yapısı, iskeletsel anormallikler vb. sorunları da tedavi etmektedir. Sadece estetik kaygı taşımayıp ilerde karşılaşması mümkün olabilecek diş eti hastalıklarının önlenmesi, çene işlevselliğinin sağlanması ve konuşma bozukluğu olan hastaların bu problemini gidermesini amaçlamaktadır.

Kocaeli de En İyi Ortodonti Uzmanları

Kliniğimizde görevli tüm ekip arkadaşlarımız alanının en uzman kişilerden oluşmaktadır. Ortodonti uzmanımız düzgün diş dizilimi ve ağız yapısı için sizlere en uygun tedavi yöntemini belirleyerek tedavinizi yürütmektedir.  Dişlerimiz genetik veya başka etkenler ile çarpık ve dönük bir hal alabilmektedir. Bu gibi sorunların düzeltilmesi  için en etkili yöntem diş teli kullanımıdır. Diş teli kullanımı ile birlikte gerekli olacak tüm tedavi yöntemleri kişinin detaylı muayenesi sonrasında uzman hekim tarafından planlanmaktadır. Ortodontik problemler kişilerin en sık karşılaştıkları ağız problemleri arasında yer almaktadır. Bu ve bunun gibi sorunların çözümü için sizleri en doru adres olan Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine bekliyoruz.

Dent41 alanının en uzman diş hekimleri ile birlikte daha sağlıklı ve daha güzel gülüşleriniz için her zaman yanınızdadır.  Yetişkinlik döneminde diş çürümelerinin yanı sıra diş eti hastalıklarının da görülme sıklığı oldukça fazladır.  İşte bunun gibi sorunların önüne geçebilmek adına diş bakımı ve kontrollerini ihmal etmemek gerekir.

Kocaeli de En İyi Ortodonti Uzmanları hakkında detaylı bilgi için.

Bizi sosyal medyadan takip edin:)

Menü