Kocaeli Diş Travma Tedavisi

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kocaeli Diş Travma Tedavisi

Kocaeli Diş Travma Tedavisi

Çürük sebebiyeti  ile zarar görmüş, travma gibi nedenlerle madde kaybına uğramış, kırılmış, aşınmış, dişlerin yeniden restore edilmesi için uygulanır.

Ağız ve diş sağlığı genetik ya da çevresel faktörler ile bozulabilmektedir. Bunun yanı sıra ağız ve diş bakımı günlük rutinler ve belirli aralıklarla yapılması gereken kontroller ile desteklenmediği sürece sorun yaşanabilmektedir. Sağlığınız için gerekli olan tüm tedavi yöntemlerini bulabileceğiniz Dent41 Ağız ve diş Sağlığı Polikliniğimizde sizlerin beklentileri ve genel sağlık durumunuza göre tedavi planlaması yapmaktayız.  Kliniğimize başvurduğunuz andan itibaren geçirdiğiniz sağlık sorununuz gerekli kontroller sonrasında belirlenmektedir. Bunun sonrasında tedavi gereksiniminize göre alanında uzman hekimimiz sizin için gerekli olan tedavi sürecini planlamaktadır.

Kocaeli Diş Travma Tedavisi

Polikliniğimizde; oral diagnoz ve radyoloji, çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti, konservatif diş tedavisi, endodonti, pedodonti(çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji  birimlerimiz ile ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlere çözüm üretebilmekteyiz. Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği alanında uzman kadrosu ve güler yüzlü personeli ile daha sağlıklı hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenilemeye devam etmektedir.

Polikliniğimizde görevli  personellerimiz Hijyenik bir ortamda tedavilerinizin uygulanması amacı ile gün içinde sürekli olarak dezenfekte işlemi uygulamaktadır. Görevli hekimlerimiz tedavi sonrasında nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve ağız ve diş sağlığınız konusunda nelerden kaçınmanız gerektiğini sizlere detaylı bir şekilde iletmektedir.

Dent41 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Kocaeli özellikle Kartepe’de  koruyucu ve önleyici ağız ve diş sağlığına yönelik hastalarımızı bilgilendirmek ve hastaların diş sağlığı ile ilgili estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlara güncel teknolojileri kullanarak, güler yüzle, hijyenik ortamda, etik değerlere saygıyla ve yüksek hizmet kalitesiyle çözümler sunmak hedefindeyiz.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezimizde Hastalarımızın memnuniyeti öncelikli olarak amacımızdır.

Dent41 alanının en uzman diş hekimleri ile birlikte daha sağlıklı ve daha güzel gülüşleriniz için her zaman yanınızdadır.

Kocaeli Diş Travma Tedavisi hakkında detaylı bilgi için.

Bizi sosyal medyadan takip edin:)

Menü