Kocaeli’de Empress Diş Kaplaması Yapan Doktorlar

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Kocaeli’de Empress Diş Kaplaması Yapan Doktorlar

Kocaeli’de Empress Diş Kaplaması Yapan Doktorlar Fiyatları Öğrenmek için doğru yerdesiniz.

İzmit Estetik Gülüş Tasarımı, duruş ve gülüş esnasın da diş çene ve gülüşün kişinin ağız ve çene yapısına uygun olup olmama durumuna ve estetize bir şekilde olma durumuna verillen addır.  Gülüş tasarımında tek tip bir tedavi biçimi yoktur. Kişinin ihtiyacı olan gülüş tasarımını farklı kurallar uygulayarak yapılması gerekmektedir. Dişlerde eksik varsa eksik dişin takılması veya çarpık dişlerin ortodontik tedaviyle düzeltilmesi diş eti çekilmesi gibi sorunlar birçok farklı müdahale gerekebilir. Ancak gülüş tasarımında tüm süreç en başından planlanır ve sürecin başındaki tedavinin sonucu demo olarak gösterilir.Hastanın problemlerini doğru anlamak içinse ona en uygun tedavi planını disiplinlerin çalışma alanını da ortaya koymak diş hekiminin görevidir.

Kocaeli’de Empress Diş Kaplaması Yapan Doktorlar

Empress kaplama herhangi bir metal kullanılmadan seramik parçalar sayesinde cam keramik konularak pekiştirilmesinde dayanıklılık artmaktadır. İçerik yapısı da seramikten oluşturmaktadır. Bu türlere de porselen dişlerde diyebiliriz. Estetik uygulamalarda sıklıkla kullanılan bu tür lamine işlemlerinde de kullanılabiliyor.  Empress kaplamalar dayanıklılık ve başarı açısından bir sonuç elde etmekle birlikte iyi sonuçlar verilmektedir. Genelde ön dişlerinde problem yaşayan hastalar için daha başarılı bir sonuç elde edilmektedir. Bu dişler empress kaplamalarda başarılı sonuçlar verecektir. Empress kaplamaların da kullanıldığı diğer diş tedavilerinde yaşa bağlı diş rengi kararmaları kanal tedavili olan dişler ve araları açılmış olan kişilerde kullanabilirEğer ön dişlerinizden memnun değilseniz ve ön dişlerinizde düzeltme ihtiyacı duyuyorsanız aynı zamanda da arka dişlerde bir probleminiz varsa ve bundan memnun değilseniz empress kaplamaya ihtiyacınız var demektir. Empress kaplama avantajlarından bir kaçı ışık geçirgenliğinin iyi olması sonucu rengini kontrol edebilir ve bu sayede de daha doğal bir görünüm elde etmiş sayılırsınız. Aynı zamanda da ışık özelliğinin de fazla olması sayesinde dişlerin daha bakımlı görünmesini sağlamaktadır.

Empress dişlerin yapılması için gerekli olan dezavantajlar şunlardır;

Ön dişlerde hasar kırılma ve yıpranma bulunan kişilerde,

Diş aralıkları fazla olanlarda,

Diş renginde fazlaca kararma olanlarda,

Bu durumlarda olan kişiler empress diş kaplamaya ihtiyaç duymaktadır. Empress diş kaplama  sayesinde ise hem diş aralıkları yok edilir. Hem de diş rengi ten rengine uyumlu şekilde yapılması avantajı verilmektedir.

Kocaeli’de Empress Diş Kaplaması Yapan Doktorlar Daha fazla bilgi için bizi takip edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü